FC Croatia München : ESV München II 2:2 (2:0)

Josip Kotrha, Matej Majdandžić, Daniel Rako, Dragan Dramac, Kristijan Tukara, Benjamin Hagjijaj, Ivan Katović, Ivan Pušić, Marko Barać, Daniel Tavra, Levent Pasa

Klupa
Denis Križanović. Nino Mamić, Ante Križan

Strijelci:
Ivan Pušić, Levent Pasa

München -Croatia je u zadnjoj utakmici jesenjskog dijela prvenstva započela silovito.Već u prvih 11 minuta Croatia je vodila sa uvjerljivih 2:0, i činilo se kao da je utakmica već riješena.
Najprije je Ivan Pušić odličnim udarcem sa 15 metara udaljenosti doveo Croatiu u vodstvo 1:0. Drugi zgoditak je postignut iz brze kontre koju Levent Pasa pretvara u vodstvo 2:0.
Nakon brzog vodstva dolazi do opuštanja u igri Croatije, koju protivnički igrači koriste i preuzimaju dominaciju na terenu. U 67.minuti gosti postižu svoj prvi zgoditak.U 70. minuti igrač Croatie Levent Pasa biva isključen igre, čime Croata ostaje sa desetericom igrača.
Gosti koriste igračku premoć i postižu izjednačujući zgoditak.
Pokušaji Croatijinih igrača da sa igračem manje preokrenu rezultat nije urodio plodom.Rezultat ostaje neriješen.

Prema riječima Croatijinog trenera Zorana Zubaja ova utakmica će poslužiti njegovim igračima da utakmica traje 90 minuta, a ne 11.

Autor: BAYKRO REDAKCIJA